Březen 2013

Inspirační obrázek! :)

29. března 2013 v 16:59 | P |  Fitness
Ahojky! :) ♥ Tak v tomto článku vá ukáži obrázek který mě vlastně "nakoupnul" k tomu všemu :) Předělala jsem vám ho do češtiny :D Chtěla bych se vás jeom zeptat? Mám přidávat recepty a fotky mých jídel občas? :) Nebo později až to zjistím moje oblíbená cvičící videa nebo cviky? :) Jestli si něco přejete napište :))


First day for my dream body! :)

29. března 2013 v 13:49 Fitness
Tumblr_mke7dssuq31s64zsqo1_500_large

Ahoj ♥ tak jsem se nakonec rozhodla , že opravdu držet nějaký diety je k ničemu a hladovky už vůbec ne! :) Rozhodla jsem se že snížím příjem sacharidů a vyměním to za bílkoviny , proteiny :) Budu jídat malé porce a naprosto se zřeknu sladkého a smaženého se budu trochu vyhýbat. Budu pít více vody , protože můj pitný režim je naprosto katastrofální :D Snažím se vypít alespoň 1,5l vody denně ale je to šílený :D A teď malý problém :D ... Ano zjistila sem jak krásně se to píše , že nebudu jíst sladký , smažený a různé nezdravé jídla ale nejde to :D Neznáte někdo něco jak se toho zbavit? :D Od rána jsem hned 2x porušila moje pravidla ale stejně si pak řeknu , že to spálím až budu cvičit s Jill ale dneka asi cvičit nebudu , protože jsem se včera asi neprocvičila nebo nevím čím to je a dnes nemůžu ani chodit :DD Proto si dneska dám asi jen nějaké cviky na bříško :)) A nyní vám napíši můj denní jídelníček :) Ano zatím je to katastrofa :DD

Dream body!

28. března 2013 v 19:49 | P |  Fitness
Ahoj holky! :) V dnešním článku je to spíše otázka na vás. Neznáte nějaký dobrý tip na nějakou slušnou a né nesmyslnou dietu a která je poměrně zdravá? Nebo dobrý tip jak vypracovat postavu? Poslední dobou chci zhubnout ale stále je to marné a vždy se na to vykašlu , snažím se cvičit a řekla jsem si že si dám každý den 30 min. cvičení tak doufám že to vydržím ale teď potřebuji ještě udělat něco s tou stravou :/ :D Jestli se vám nějaký tip osvědčil a je dobrý a né moc zdlouhavělý protože bych chtěla už do měsíce vidět výsledky jinak s tím seknu :D tak mi prosím poraďte a napište :) Děkuji ♥

Everything has a start | via Tumblr Siéntete como en tu casa | via Tumblr

Oblíbené youtuberky ♥

25. března 2013 v 10:19 | P |  Fashion
Ahojky! ♥ Dnes vám ukáži pár mých oblíbených zahraničních youtuberek které sleduji a opravdu jsem si je oblíbila! :)) Je to taková malá inspirace pro vás a kdyby jste nějakou znala nebo se vám líbila :)) napište! :)

Tumblr_mk6sx1rgqm1s33l0qo1_500_large

Good night! ;*

19. března 2013 v 20:59 | P
Holky tak po dlouhé době přidávám článek ale bohužel na rychlo :) přidám vám sem pár foteček na dobrou noc :) a zítra pěkné vstávání! :)) Krásnou noc všem! ;)

Tumblr_mjkibvgwtw1s4ph42o1_500_large

Sexy boys! ;*

19. března 2013 v 20:49 | P
Holky tak co říkáte? ;DD :*

38349-152-images-3--2_large